Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · BetUS

Log ind på BetUS | Få Sikker Adgang til Din Konto

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your BetUS Welcome Bonus

# BetUS Login - Sikker Adgang til Din Konto Når du logger ind på BetUS, får du adgang til en licenseret og reguleret spilleplatform, der prioriterer dit økonomiske og personlige sikkerhed. BetUS opererer under streng juridisk tilsyn og implementerer avancerede SSL-kryptering samt 2FA-autentificering for at beskytte dine loginoplysninger. Din DA Bonus aktiveres øjeblikkeligt efter vellykket login og bekræftelse af dit medlemskab, og du kan følge hele bonusprocessen gennem dit dashboard. Platformen anvender branchen's bedste sikkerhedsprotokoller til at holde dine bankoplysninger og spillehistorik konfidentielle. Som registreret medlem får du adgang til BetUS' transparente bonus-vilkår, som er dokumenteret i din profil uden skjulte betingelser. Loginprocessen er designet til at være hurtig og pålidelig, så du kan komme i gang med din DA Bonus på få sekunder. Uanset om du logger ind fra iOS Android eller computer via SSL-forbindelse, er din session beskyttet af flere lag sikkerhed, hvilket sikrer, at kun du kan få adgang til din konto og dine midler.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the BetUS welcome bonus?

BetUS offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at BetUS
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at BetUS

Beyond the welcome bonus, BetUS offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Velkomstbonus100% op til 2.500 kr35x100 kr30 dage
Anden indskudsbonus50% op til 1.500 kr30x50 kr14 dage
Gratis spins bonus100 gratis spins25x75 kr21 dage
Cashback bonus10% cashback op til 500 kr1x200 kr7 dage
Reload bonus75% op til 2.000 kr40x100 kr10 dage
VIP loyalitetsbonusVariabel værdi20x250 kr60 dage

How to Claim

Claiming your BetUS welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at BetUS or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at BetUS may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvad er den nøjagtige velkomstbonus størrelse på BetUS for nye spillere?+
BetUS tilbyder en velkomstbonus på 100% op til $3.000 for nye medlemmer. Du skal deponere mindst $100 for at modtage bonussen. Bonusmidlerne skal omsættes 14 gange, før du kan hæve dine gevinster. Denne bonus gælder kun for første indskud og er perfekt til at starte dit eventyr på platformen.
Hvordan aktiverer jeg den daglige cashback bonus på BetUS?+
For at få adgang til daglig cashback på BetUS skal du først være registreret og have deponeret penge. Bonusen aktiveres automatisk, når du placerer dine væddemål. Du modtager 10% cashback på alle tabte væddemål op til $500 dagligt. Pengene krediteres direkte til din konto uden yderligere indsats.
Er BetUS bonus kode påkrævet for at få velkomstofferten?+
Nej, du har ikke brug for en bonus kode til BetUS velkomstbonus. Bonussen på 100% op til $3.000 aktiveres automatisk, når du opretter en konto og foretager dit første indskud. Systemet registrerer dit indskud og tildeler bonusmidlerne direkte til din saldo uden códer.
Hvor længe er bonusperioden for at opfylde omsætningskravene på BetUS?+
Du har 30 dage til at opfylde omsætningskravene på BetUS. Det betyder, at du skal omsætte dit bonusbeløb 14 gange inden for denne periode. Hvis du ikke opfylder kravene inden deadline, forsvinder de resterende bonusmidler. Planlæg dine væddemål omhyggeligt for at maksimere din bonus.
Kan jeg kombinere multiple bonusser samtidigt på BetUS?+
Nej, du kan typisk kun have én aktiv bonus ad gangen på BetUS. Hvis du allerede bruger velkomstbonussen, kan du først få adgang til anden bonuser efter at have opfyldt omsætningskravene. Det bedste er at kontakte kundeservice for at få præcis information om dine specifikke bonusret.
Hvad er minimum og maksimum indsats krav for BetUS bonusser?+
Minimum indskud for at få velkomstbonus på BetUS er $100. Maksimum bonus er $3.000, hvilket kræver et indskud på $3.000 eller mere. For daglig cashback kan du vinde op til $500 pr. dag. Læs altid betingelserne nøje for at forstå dine specifikke bonuskrav.